MINIMALISTICKÁ ZAHRADA

místo: Czarnków    datum: 2017 rok      plocha: 2800 mkw
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

PLAN

zahrada-u-moderneho-domu-praha-navrh-zahrady-rockandflowerstudio-zahradniarchitekt-praha-zahrady-modernezahrady

POPIS KONCEPTU

    Nejdůležitější část zahrady se nachází u domu. Nachází se zde terasa a velká příjezdová cesta. Cesta vedoucí ke vstupním dveřím je zvýrazněna květináči v antracitových barvách. V květináčích byly navrženo stálezelený vavřínovec a bambusovou trávu.

     Většinu výsadby tvoří jednodruhové velké trávy. Na opačné straně terasy byly umístěny velké květináče antracitové barvy vyplněné koulemi zimostrázu, nad nimiž kraluje Trnovník, v kulovité formě ´Umbraculifera´. Na okraji pozemku byla vysazena velká skupina stálezelené bambusové trávy, která pokrývala nepříliš zajímavý plot sousedního pozemku. Vedle popínavých rostlin jsou zde rovněž tři rostliny z čeledi lipnicovitých.

     Další částí upraveného prostoru je okolí přírodních schodů vedoucích do horní části pozemku a přírodní stěna. Schody obklopují ozdobné trávy, jež krásně protínají nepravidelné uspořádání schodů. V horní části svahu je terasa s betonovými deskami. Tato terasa je obklopena stálezelenými krycími rostlinami s akcentem okrasných travin.

Líbí se vám naše projekty?

Hledáte architekta, který připraví projekt, s nímž budete zcela spokojeni? Napište nám a poskytneme vám podrobné informace o procesu návrhu a připravíme nezávaznou nabídku.