O NÁS

Rock & Flower studio je ateliér zahradní a krajinářské architektury založený v roce 2014, jehož majitelé jsou dva zahradní architekti. V současné době má studio dvě kanceláře. Jeden je v Praze a druhý v Poznani. Již od samého počátku studio úspěšně pracuje pro zákazníky v České Republice, Polsku, Německu a Švédsku. Vycházíme z myšlenky, že prostor kolem nás má přímý vliv na kvalitu našeho života. Naším cílem je spolupráce s vámi nad tvorbou míst, kde se budete cítit dobře. Použitím nejnovějších trendů zahradní architektury a kombinací našich představ s požadavky budoucího uživatele – vytvoříme ideální místo pro každého.

TVOŘÍME PROSTOR PRO VÁS... A VE SPOLUPRÁCI S VÁMI 

KDO JSME

Jsme kolektiv mladých lidí, kteří mají velkou vášeň pro to, co dělají. Krajinná architektura a navrhování zahrad je smyslem našeho života. Klademe důraz na orginalitu, atypické řešení, díky kterým bude váš prostor zcela vyjímečný a kde každý jeden prvek bude mít svůj význam.

CO DĚLÁME

Nabízíme individuální služby, obsahující veškeré aspekty krajinné architektury a navrhování zahrad. Zajišťujeme kreativní přístup k vytváření vašeho prostoru. Dokážeme navrhnout park, zahradu nebo balkón, vybrat správného dodavatele a následně vše kontrolovat. Můžeme pro vás udělat celou zahradu na klíč, nebo jen tolik, kolik si budete přát!

PROČ MY

Naše zásady jsou jasné – poskytnout zákazníkům nejvyšší kvalitu v utváření prostoru, profesionální služby a neustálou snahu být těmi nejlepšími. Našim hlavním cílem je splnění nebo naopak předčení očekávání zákazníka. Rádi totiž překvapujeme. Nabídnutím vysokých standardů služeb, naši zákazníci neobdrží pouze unikátní design, ale i uspokojivý zážitek být spolu-návrhářem.

NAŠE FILOZOFIE

Vytváříme prostor pro vás, s vámi. Nezaleží na tom, zda se jedná o velký park, veřejný prostor nebo malou městskou zahradu. Vždy je naší největší starostí, aby projekt splňoval vaše očekávání a odpovídal vaším představám.

NÁŠ TÝM

ing. Robert Kaźmierczak

Inženýr, krajinný architekt a jeden ze zakladatelů Rock&Flower Studio. Absolvent Přírodovědecké University v Poznani. Z každého, i toho nejobtížnějšího prostoru dokáže vytvořit něco neobvyklého a zároveň praktického. Estetik a perfekcionista. Světoběžník s duší artisty. Během svých cest sbírá nové inspirace, jež posléze uplatňuje ve svých projektech. Miluje skandinávský styl, jednoduché formy a italskou kuchyni. Své zkušenosti nabíral ve dvou návrhářských firmách v Poznani. Pro své klienty hledá ty nejlepší, unikátní projekty jak rovněž prvky jež budou doplňovat dobrý projekt.

Honorata Jaworska

Spoluzakladatelka Rock&Flower Studio. Ukončila Přírodovědeckou Universitu v Poznani s titulem magistra krajinné architektury. Návrhářka, jejíž nápady vždy okouzlí zákazníky a zaskakují díky nebanálním řešením. Mistřině logistiky a nacházení východiska v složitých situacích během realizace projektů. Kromě aranžace zahrad a velkých zelených prostor, vládne rovněž celému projektu dohlížejíc na realizaci projektu. Miluje moře a vše co s ním souvisí. Má ráda cestování, adrenalín a vodní sporty.

Alena Filina

Absolventka oboru Zahradní a krajinářská architektura na České zemědělské univerzitě v Praze. Zabývá se městským a soukromým prostředím, snaží se hledat inspiraci nejen v širokém okolí, ale i v jednotlivých detailech a tvarech, naplňujících jí každodenní radostí. Ve svém přístupu dokáže navrhnout smysluplnou a funkční zahradu, šetrnou k přírodě a se zachováním Genia loci místa. Je velmi kreativní a zodpovědná, má ráda dobrou zmrzlinu, minimalismus a aranžování květin.

GABRIELA WENIGOVÁ

Studentka posledního ročníku magisterského studia oboru krajinářská architektura ČVUT v Praze. Krajina a vše přírodního je její vášní a naplňuje ji jak v životě studentským - potažmo profesním, tak v životě soukromém. Kromě divoké přírody, kterou ráda ve svém volném čase navštěvuje, ráda tráví čas v zahradě svých rodičů, ale i ve veřejných městských parcích, kde odpočívá s rodinou a kamarády. Jejími dalšími zálibami jsou cestování, hudba, umění, aranžování květin a různé druhy sportů, včetně plavání a lyžovní.

MEDIA