EKO ZAHRADA U POZNANI

místo: Poznań    datum: 2016 rok      plocha: 2000 mkw
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

PLAN

zahrada-projekt-navhrzahrady-rockandflowerstudio

POPIS KONCEPTU

    V souladu s předpokladem investora a krajinářského architekta byla projektovaná zahrada rozdělena na dvě části, reprezentativní a soukromou. Přední část – tvořená  čtyřmi skupinami okrasných trvalek, nacházejících se před vstupem do domu. Zatímco soukromá část je mnohem svobodnější, soustředěná spíše na její intenzivní využití. Kompozice ekologické zahrady a rostlinné výsadby byla pečlivě promyšlena, aby společně s obytnou budovou vytvořila moderní, funkční a jednolitý prostor.

     V zahradě můžeme rozlišit dvě kontrastní plochy, trávník a kamínky. V první oblasti se nachází hřiště na volejbal nebo badminton a ovocné stromy. Dětský domeček zůstane také na původním místě, ale jeho nejbližší okolí bude pokryto pískem. Součástí zahrady určené pro děti bude vyvýšenina, přes kterou bude probíhat tubus. Na východě této části zahrady se očekává, že bude vegetace navazovat svým  charakterem na nacházející se nedaleko jezero.

Líbí se vám naše projekty?

Hledáte architekta, který připraví projekt, s nímž budete zcela spokojeni? Napište nám a poskytneme vám podrobné informace o procesu návrhu a připravíme nezávaznou nabídku.